Powered by Smartsupp
Potřebujete poradit? Napište nám: info@recentia.cz
Pro objednávky volejte: +420 226 258 850 (Po-Pa 9-16)

Formuláře pro výměnu zboží, odstoupení od kupní smlouvy či reklamaci

Sháníte návod k zakoupenému produktu? Kliknutím tady si můžete prohlédnou všechny návody.

UPOZORNĚNÍ! Prosíme Vás o nezasílání balíčků pomocí ZÁSILKOVNY. (Balíčky nedoručuje a odváží je na výdejní místa 30km daleko.) Děkujeme za pochopení!

Ať již něco vracíte nebo chcete vyměnit, vždy zasílejte na adresu Bombex Company s.r.o., Rybářská 572, 753 61 Hranice 4-Drahotuše

Abychom mohli zásilku převzít, nezapomeňte uvést naše kontaktní údaje:
Mail: info@recentia.cz
Telefon: +420 226 258 850

Výměna zboží

Zabalte zboží a vyplňte online formulář, který naleznete níže. Následně Vás srdečně prosíme, abyste na balík čitelně napsali číslo objednávky, ať můžeme balík spárovat s online formulářem.

Vyčkejte než se zboží dorazí k nám. Jakmile k nám zboží dorazí, tak jej spárujeme s online formulářem a zašleme Vám zboží. Zboží posílejte bez dobírky, v opačném případě nebude převzato. Na výměnu zboží máme 14 dnů od vyzvednutí. V případě zašpiněného, nebo nějak znečištěného zboží vám může být účtován poplatek za čištění, či opravu.

Reklamace

Zabalte reklamované zboží a vyplňte online formulář, který najdete níže. Následně na balík čitelně napište číslo objednávky ať můžeme balík spárovat s online formulářem.

Vyčkejte než se zboží dostane k nám. Jakmile k nám zboží dorazí, tak jej spárujeme s online formulářem, následně do 30 dnů Vám reklamaci vyřešíme a odešleme zboží na Vaší adresu. Zboží posílejte bez dobírky, v opačném případě nebude převzato.

Vrácení zboží (vrácení peněz)

Zabalte zboží do pokudmožno původního obalu a vyplňte online formulář, který najdete níže. Následně na balík čitelně napište číslo objednávky, ať můžeme balík spárovat s online formulářem.

Vyčkejte, než se zboží dostane k nám. Jakmile k nám zboží dorazí, tak jej spárujeme s online formulářem, následně Vám vrácení vyřešíme vrácením peněz na účet.
Vezměte prosím na vědomí, že peníze vracíme pouze na účet, složenkou bohužel nemůžeme. Zboží posílejte bez dobírky, v opačném případě nebude převzato. V případě zašpiněného, nebo nějak znečištěného zboží vám může být účtován poplatek za čištění, či opravu.

Rychlé doručení

Expedujeme každý pracovní den

Česká firma

Jsme česká firma se skladem v Hranicích na Moravě

Vrácení zboží

Zboží můžete vrátit do 14 dnů

Garance spokojenosti

Produkty jsou ověřene zákazníky