Powered by Smartsupp Bezdrátová outdoorová kamera
Zavolejte a objednejte +420 226 258 850

Dnes objednáte 

 obdržíte

Bezdrátová outdoorová kamera

Chraňte svůj majetek i členy rodiny s naší chytrou kamerou! Mějte přehled o tom, co se děje, díky živému přenosu přímo ve vašem telefonu.

2390 Kč 1290 Kč
ÚSPORA 50%
Platba při převzetí

100% bezpečný nákup s možností vrácení peněz bez otázek.

Mějte oči na každém rohu, ať už jste doma nebo v práci

Chytré WiFi připojení

Kamera se snadno připojí k vaší domácí nebo kancelářské WiFi síti a umožní vám přístup k videu odkudkoli pomocí připojení k internetu. Pomocí intuitivní aplikace, která je k dispozici pro iOS i Android, můžete streamovat video v reálném čase.


Poslouchejte a mluvte přes kameru

Vestavěný citlivý mikrofon na venkovní bezpečnostní kameře - můžete poslouchat a mluvit prostřednictvím naší aplikace. Obousměrný zvuk umožňuje komunikaci s návštěvou a alarm detekce pohybu vás může zbavit nežádoucích hostů nebo zvířat.


Ovládejte směr pomocí mobilního telefonu

Poskytuje horizontální 320° a vertikální 120° rotaci, která pokryje všechny oblasti. 4x digitální zoom umožňuje přiblížení a zobrazení detailů vzdálených objektů, oddálení a širší nebo větší zobrazení.


Detektor pohybu

Upozornění dostanete přímo z aplikace do smartphonu kdykoli, kdy je detekován pohyb. Žádný lidský pohyb nemůže proklouznout bez vašeho povšimnutí. Nemusíte tak neustále sledovat online video!

S telefonem budete mít vše pod kontrolou

Kamera vám na vašem smartphonu odešle notifikaci a uloží činnosti návštěvníků na paměťovou kartu, abyste je mohli později zkontrolovat.

VODOTĚSNÁ A PRACHUVZDORNÁ

Kamera je vodotěsná, takže ji lze umístit do libovolného rohu a funguje perfektně za každého počasí.

SVĚTLO ZA DNE I V NOCI

Kamera konfiguruje 3 širokoúhlá infračervená světla a 4 jasná LED světla, takže můžete získat barevné video pro noční vidění i ve tmě.

UKLÁDÁNÍ NA CLOUD

Všechny videozáznamy a fotografie budou uloženy v cloudu aplikace, takže k nim budete mít vždy přístup prostřednictvím telefonu.

Bezdrátová outdoorová kamera

Hodnocení 4,85 / 5
2390 1290

68 nákupů během posledních 24 hodin

Od této chvíle můžete neustále sledovat svůj domov během dovolené nebo práce. Video záběry budou vždy k dispozici u vašeho telefonu a můžete také posouvat úhel pohledu kamery dotykem na obrazovku. Vodotěsná a prachuvzdorná! Balení obsahuje: 1x bezdrátová outdoorová kamera DIGICAM, 1x uživatelská příručka

TOP VÝBĚR
1x 1290 Kč/kus 2x 1250 Kč/kus 3x 1190 Kč/kus
Nakupujte společně a ušetřete:
Pospěšte si, máme posledních 27 kusů na skladě!

Často kladené dotazy

Jak dlouho trvá doručení?

Při objednání v pracovní den do 12:00 vám objednávku nejčastěji doručíme následující pracovní den.

Odkud jsou objednávky odesílány?

Objednávky jsou odesílány z našeho skladu v Hranicích, Česká republika.

Pokud mi zboží nebude vyhovovat, mohu ho vrátit?

Ano, výrobek můžete vrátit do 14 dnů od převzetí zboží.

Jak dlouho je na produkt záruka?

Na produkt je standartní záruka 2 roky.

Máte nějakou kamennou prodejnu, kde se dá produkt vidět?

Bohužel. Kamennou prodejnu prozatím nemáme.

100% bezrizikový nákup

Pokud vám produkt nebude vyhovovat, můžete ho vrátit do 14 dnů od obdržení a my vám vrátíme peníze.

info@recentia.cz
+420 226 258 850

Proč zákazníci milují tento produkt?

Martina Z.

Kvalita obrazu je úžasná! Noční vidění funguje skvěle. Snadná instalace a nastavení - aplikace je také SKVĚLÁ a snadno se ovládá. Vyměnili jsme naše staré kamery za tyto a jsem za to moc ráda. Snadno se otáčejí, abyste měli z telefonu široký výhled. Vřele doporučuji!!😊

Petra M.

Skvělá kamera. Sledování pohybu funguje skvěle. Detekce pohybu je trochu citlivá, ale není to nic hrozného. Instalace a nastavení byly snadné. Cena byla také dobrá. Koupím si další.

Linda Z.

Tato kamera je perfektní! Vážně má skvělou kvalitu obrazu a zvuková funkce je skvělá. Mám ji zapnutou jen 5 minut a už jí miluju. Je skvělá! Nízká cena za tak skvělý produkt. Spokojený zákazník : )

Dana H.

Tato kamera se snadno nastavila i namontovala. Velmi se mi líbí, že můžete otáčet kamerou ze strany na stranu a nahoru a dolů, abyste získali dokonalý úhel. Kvalita obrazu je čistá! Mám klid, protože vím, že můžu vidět svůj domov, když jsem pryč.

Monika O.

Jsou perfektní! Koupil jsem si 2, protože mi někdo vybíral poštu ze schránky. Nyní dostávám oznámení o jakémkoli pohybu, noční vidění funguje dobře.

Denisa T.

Za tu cenu je to skvělá kamera. Mám ji už téměř 2 měsíce a ani jednou jsem neztratila připojení k Wi-Fi, což byl u mé předchozí kamery velký problém. Obraz je velmi pěkný, včetně velmi jasného režimu nočního vidění. Vřele doporučuji.👍

Nákup 100% bez rizika

Výrobek nám můžete vrátit, a my Vám vrátíme peníze, bez dalších otázek.

info@recentia.cz
100% bezpečný nákup
EXPRESNÍ doručení
100% záruka spokojenosti
2-letá záruka
Právě si prohlíží 6 lidí
2390 1290
Kup teď